SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
