SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Language code
ug: تىل كودى
