SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Value
ur: قیمت

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
