SDC Library (1.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Value
vi: Giá trị

en: Enabled
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung
