SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Value
am: እሴት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: ID
am: አይዲ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
