SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Value
ar: القيمة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Change theme
ar: تغيير الحلة

en: UUID
ar: المعرف UUID
