SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Value
bg: Стойност

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Created
bg: Създадено

en: Language code
bg: Код на език

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
