SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Change theme
bo: བརྗོད་གཞི་བརྗེ་བ
