SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Value
cy: Gwerth

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Language code
cy: Côd yr iaith
