SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Value
fi: Arvo

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Created
fi: Luotu

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Change theme
fi: Vaihda teemaa
