SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Value
hu: Érték

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Change theme
hu: Smink megváltoztatása

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: The language code.
hu: A nyelvkód.
