SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Value
id: Nilai

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Created
id: Dibuat

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: The language code.
id: Kode bahasa
