SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Value
ja: 値

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Created
ja: 作成

en: Language code
ja: 言語コード

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Change theme
ja: テーマを変更

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: The language code.
ja: 言語コード。
