SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Value
jv: Biji

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: Created
jv: Digawé

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
