SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Value
km: តម្លៃ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​
