SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
