SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Value
ne: मान

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
