SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Value
nl: Waarde

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Language code
nl: Taalcode

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: The language code.
nl: De taalcode.
