SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Value
pl: Wartość

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Created
pl: Utworzono

en: Language code
pl: Kod języka

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Change theme
pl: Zmień skórkę

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: The language code.
pl: Kod języka.
