SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Value
fa: مقدار

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Language code
fa: کد زبان

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Paragraph
fa: فقره
