SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
