SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Value
pt: Valor

en: Enabled
pt: Ativado

en: Settings
pt: Definições

en: Created
pt: Criado

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Change theme
pt: Modificar tema

en: The language code.
pt: O código do idioma.
