SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Value
ro: Valoare

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: Created
ro: Creat

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: The language code.
ro: Codul limbii.
