SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Value
te: విలువ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Settings
te: అమరికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
