SDC Library (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Value
tr: Değer

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Change theme
tr: Tema değiştir

en: The language code.
tr: Dil kodu.
