Single Directory Components Styleguide (1.3.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: 1 item | @count items
bo[0]: ནང་ཚན་@count

en: Module name
bo: མ་དཔེའི་མིང

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ
