Single Directory Components Styleguide (1.3.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: 1 item | @count items
ca[0]: 1 element
ca[1]: @count elements

en: Module name
ca: Nom del mòdul

en: Properties
ca: Propietats

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Warnings
ca: Alertes

en: Theme name
ca: Nom del tema
