Single Directory Components Styleguide (1.3.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Text
fa: متن

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: 1 item | @count items
fa[0]: 1 آیتم
fa[1]: @count آیتم

en: Module name
fa: نام ماژول

en: Primary
fa: اصلی

en: Warnings
fa: هشدارها
