Single Directory Components Styleguide (1.3.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Text
he: טקסט

en: Colors
he: צבעים

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים

en: Module name
he: שם מודול

en: Properties
he: מאפיינים

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Warnings
he: אזהרות
