Single Directory Components Styleguide (1.3.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Text
pl: Tekst

en: Colors
pl: Kolory

en: 1 item | @count items
pl[0]: 1 element
pl[1]: @count elementy
pl[2]: @count elementów

en: Module name
pl: Nazwa modułu

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Properties
pl: Właściwości

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Provider name
pl: Nazwa dostawcy

en: Theme name
pl: Nazwa skórki
