Single Directory Components Styleguide (1.3.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Text
vi: Văn bản

en: 1 item | @count items
vi[0]: 1 mục

en: Module name
vi: Tên module

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập

en: Properties
vi: Thuộc tính

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Warnings
vi: Thắng
