Single Directory Components Styleguide (1.3.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Text
fi: Teksti

en: 1 item | @count items
fi[0]: 1 aihe
fi[1]: @count aihetta

en: Module name
fi: Moduulin nimi

en: Properties
fi: Ominaisuudet

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Warnings
fi: Varoitukset

en: Theme name
fi: Teeman nimi
