Single Directory Components Styleguide (1.3.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Text
ja: テキスト

en: 1 item | @count items
ja[0]: 1 項目
ja[1]: @count 項目

en: Module name
ja: モジュール名

en: Properties
ja: プロパティー

en: Warnings
ja: 警告

en: Provider name
ja: プロバイダー名

en: Theme name
ja: テーマ名
