Single Directory Components Styleguide (1.3.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: 1 item | @count items
ro[0]: 1 articol
ro[1]: @count articole
ro[2]: @count de articole

en: Module name
ro: Numele modulului

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Warnings
ro: Avertizări

en: Theme name
ro: Numele temei
