Single Directory Components Styleguide (1.3.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Text
ru: Текст

en: Colors
ru: Цвета

en: 1 item | @count items
ru[0]: @count элемент
ru[1]: @count элемента
ru[2]: @count[2] элементов

en: Module name
ru: Название модуля

en: Accessibility
ru: Доступность

en: Properties
ru: Свойства

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Warnings
ru: Предупреждения

en: Provider name
ru: Название поставщика

en: Theme name
ru: Название темы

en: Slots
ru: Количество мест
