Single Directory Components Styleguide (1.3.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Colors
sv: Färger

en: 1 item | @count items
sv[0]: 1 artikel
sv[1]: @count artiklar

en: Module name
sv: Modulnamn

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Warnings
sv: Varningar

en: Provider name
sv: Leverantörsnamn

en: Theme name
sv: Namn på tema

en: Slots
sv: Platser
