Single Directory Components Styleguide (1.3.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Text
az: Mətn

en: Module name
az: Modul adı

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar

en: Provider name
az: Provayder adı

en: Theme name
az: Mövzunun adı
