Single Directory Components Styleguide (1.3.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Module name
cs: Název modulu

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Warnings
cs: Varování

en: Theme name
cs: Název tématu vzhledu
