Single Directory Components Styleguide (1.3.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Text
da: Tekst

en: Colors
da: Farver

en: 1 item | @count items
da[0]: 1 overskrift
da[1]: @count overskrifter

en: Module name
da: Modulnavn

en: Properties
da: Egenskaber

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Warnings
da: Advarsler

en: Provider name
da: Leverandørnavn

en: Theme name
da: Theme-navn
