Single Directory Components Styleguide (1.3.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Text
id: Teks

en: 1 item | @count items
id[0]: 1 item
id[1]: @count item

en: Module name
id: Nama modul

en: Properties
id: Properti

en: Secondary
id: Sekunder

en: Warnings
id: Peringatan

en: Provider name
id: Nama penyedia

en: Theme name
id: Nama tema
