Single Directory Components Styleguide (1.3.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Text
lt: Tekstas

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count elementų

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Warnings
lt: Įspėjimai

en: Provider name
lt: Teikėjo pavadinimas

en: Theme name
lt: Temos pavadinimas
