Single Directory Components Styleguide (1.3.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Text
lv: Teksts

en: Colors
lv: Krāsas

en: 1 item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Properties
lv: Īpašības

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: Provider name
lv: Pakalpojuma sniedzēja nosaukums
