Single Directory Components Styleguide (1.3.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Text
nl: Tekst

en: Colors
nl: Kleuren

en: Module name
nl: Modulenaam

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Provider name
nl: Naam provider

en: Theme name
nl: Thema-naam

en: Slots
nl: Plaatsen
