Single Directory Components Styleguide (1.3.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Text
oc: Tèxte

en: 1 item | @count items
oc[0]: @count element
oc[1]: @count elements

en: Module name
oc: Nom del modul

en: Properties
oc: Proprietats

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Warnings
oc: Avertiments
