Single Directory Components Styleguide (1.3.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Text
pt: Texto

en: Colors
pt: Cores

en: 1 item | @count items
pt[0]: 1 item
pt[1]: @count itens

en: Module name
pt: Nome do módulo

en: Accessibility
pt: Acessibilidade

en: Properties
pt: Propriedades

en: Primary
pt: Primário

en: Secondary
pt: Secundário

en: Warnings
pt: Alertas

en: Provider name
pt: Nome do provedor

en: Theme name
pt: Nome do tema

en: Verifying entry...
pt: Verificando entrada...
