Single Directory Components Styleguide (1.3.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: 1 item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položky
sk[2]: @count položiek

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Primary
sk: Primárny

en: Slots
sk: Miesta
