Single Directory Components Styleguide (1.3.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Text
ar: نص

en: 1 item | @count items
ar[0]: خبر واحد
ar[1]: لا أخبار
ar[2]: خبران
ar[3]: @count أخبار
ar[4]: @count خبرا
ar[5]: @count خبر

en: Module name
ar: إسم الوحدة

en: Properties
ar: خصائص

en: Warnings
ar: تحذيرات

en: Provider name
ar: اسم الموفر

en: Theme name
ar: اسم السمة
