Single Directory Components Styleguide (1.3.3) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Colors
de: Farben

en: 1 item | @count items
de[0]: 1 Eintrag
de[1]: @count Einträge

en: Module name
de: Modulname

en: Accessibility
de: Barrierefreiheit

en: Properties
de: Eigenschaften

en: Primary
de: Primär

en: Secondary
de: Zweites

en: Warnings
de: Warnungen

en: Provider name
de: Name des Anbieters

en: Theme colors
de: Themefarben

en: Theme name
de: Theme-Name

en: Violations
de: Verstöße

en: Verifying entry...
de: Überprüfe Eintrag…
