Single Directory Components Styleguide (1.3.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Text
et: Tekst

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: Properties
et: Omadused

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Theme name
et: Kujundusmalli nimi
