Single Directory Components Styleguide (1.3.3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Text
fr: Texte

en: Colors
fr: Couleurs

en: 1 item | @count items
fr[0]: @count élement
fr[1]: @count éléments

en: Module name
fr: Nom du module

en: Accessibility
fr: Accessibilité

en: Properties
fr: Propriétés

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Warnings
fr: Avertissements

en: Provider name
fr: Nom du fournisseur

en: Theme name
fr: Nom du thème

en: Slots
fr: Créneaux

en: Verifying entry...
fr: Vérification de l'entrée...
